16 військовослужбовців 1-го корпусу НГУ «Азов», серед них лише 1 азовець, який обороняв Маріуполь. Саме стільки наших бійців зі 160 українських військовополонених, які сьогодні повернулись додому.
Про це написав у соцмережі бригадний генерал, командир 1-го корпусу НГУ “Азов” Denys Prokopenko.
Він заявив, що якщо всі залучені в процес обмінів не почнуть шукати нові підходи до повернення азовців, цей процес, за такої кількості обміняних, може розтягнутись на десятиліття.
“Цього часу в азовців немає. Вони гинуть в полоні від катувань. Щодня втрачають здоров’я від відсутності належного харчування та медичної допомоги. А стан людської психіки після стількох років в російських тюрмах уявити можуть лише ті, хто сам пробув там тривалий час”, – зауважив Прокопенко.
Військовий нагадав, що понад 600 азовців більше чотирьох років перебувають в нелюдських умовах.
“Ми успішно знаходимо та застосовуємо все нові й нові рішення, які змінюють ситуацію на полі бою на нашу користь. Вже дуже давно настав час почати робити це і з питанням обмінів військовополонених бригади «Азов»”, – заявив Прокопенко.
Як відомо, «Азовці » п’ятий рік знаходяться у російському полоні.


