Лікар київської лікарні не помітив перелом у військового, який помер 

56-річний лікар хірург відділення політравми Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги отримав підозру.

Про це  повідомили у прокуратурі Києва.

Медика підозрюють у неналежному виконання професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.

Встановлено, що 43-річний військовослужбовець звернувся до лікарні швидкої медичної допомоги із закритим переломом ребра, який отримав під час відпустки у столиці. Після огляду, лікар-хірург провів йому рентгенографію та рекомендував амбулаторне лікування у сімейного лікаря.

Після завершення відпустки військовий повернувся до місця проходження служби, однак, через декілька днів помер у місцевій лікарні.

Прокурори зозслідували справу і встановили, що у столичній лікарні у пацієнта не помітили перелом ще одного ребра, оскільки йому зробили рентген грудної клітини в одній проекції замість необхідних двох.

Нагадаємо, це не перший скандал з Лікарнею швидкої допомоги – там ветерани та громадськість оголосили ультиматум