У Києві влаштували банний день для пам’ятників княгині Ользі, святому апостолу Андрію Первозваному та просвітителям Кирилу і Мефодію. Монументи, розташовані перед Михайлівським Золотоверхим монастирем, є однією з найвідоміших скульптурних композицій Києва та важливою частиною історичного середовища міста.
Про це повідомляє Департамент охорони культурної спадщини КМДА, який ініціював «гігієнічні процедури».
Як зазначається, комунальні служби провели комплексне миття скульптурної композиції, очистивши її від накопиченого міського пилу та бруду.

У профільному департаменті зазначили, що такі роботи є частиною регулярного догляду за історичними та культурними пам’ятками столиці й спрямовані на підтримання їхнього належного естетичного та санітарного стану.


Читайте також: На місці знесеного пам’ятника Булгакову пропонують поставити монумент Ліні Костенко або Івану Багряному
Нагадаємо, на місці колишнього пам’ятника Леніну у Києві з’явиться сучасний простір з фонтаном.


