Окупанти проводять екскурсії у «відновленому» драмтеатрі Маріуполя

У тимчасово окупованому Маріуполі російська окупаційна влада проводить екскурсії у «відновленому» драмтеатрі — на місці одного з найстрашніших воєнних злочинів РФ проти мирних жителів. Про це повідомили в Маріупольській міській військовій адміністрації.

Під час екскурсії відвідувачам показували нові мармурові сходи, освітлення та оновлену залу. Водночас окупанти замовчують головне: 16 березня 2022 року російська авіація скинула бомбу на драмтеатр, де від обстрілів ховалися сотні цивільних людей, зокрема діти.

Читайте також: Кількість загиблих після землетрусів у Венесуелі зросла до 235 людей

Після захоплення міста окупаційна влада фактично знищила залишки автентичної будівлі драмтеатру. Під виглядом «реконструкції» там створили нову декорацію для пропаганди, намагаючись стерти пам’ять про злочин.

У МВА наголошують, що так зване «відновлення» не може приховати трагедію, яка сталася в Маріуполі, та відповідальність Росії за удар по цивільному об’єкту.