Стало відомо, чому у деяких районах Києва зникло світло

У частині районів Києва у четвер були застосовані аварійні відключення  електроенергії для всіх категорій споживачів, зокрема, повідомлялося, що без світла залишилися жителі лівого берега міста.

Як поінформували в «Укренерго», відключення запровадили через технологічне порушення на одному з енергооб’єктів.

Наразі там тривають аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути світло киянам.

У компанії зазначили, що обмеження будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.

У разі наявності електроенергії містян просять споживати її ощадливо.

Раніше «ВК» писав, що в Україні у спеку можливі відключення світла до п’яти годин.