У Франції підтвердили перший випадок зараження вірусом Ебола під час нинішнього спалаху в Демократичній Республіці Конго. Про це повідомляє AFP.
Вірус виявили у лікаря, який нещодавно повернувся з гуманітарної місії в ДР Конго. Наразі пацієнт перебуває в ізоляції.
Французька влада встановлює коло контактних осіб і проводить протиепідемічні заходи, щоб запобігти можливому поширенню інфекції.
Читайте також: Китай скоротив понад 12 тис. університетських спеціальностей через розвиток ШІ
Під час поточного спалаху Еболи в Конго, за наявними даними, заразилися вже понад 1000 людей. Щонайменше 267 пацієнтів померли.
Ебола є небезпечною вірусною хворобою, яка передається через контакт із біологічними рідинами інфікованої людини або тварини. Водночас французькі органи охорони здоров’я наголошують, що пацієнта ізольовано, а ризики для широкого населення контролюються.


