На Печерську масово евакуювали автівки, припарковані на велосмугах

Дві вулиці у Печерському районі столиці знову зробили доступними для велосипедистів.

Як повідомили у Департаменті територіального контролю, інспектори з паркування звільнили велосмуги від автомобілів, водії яких проігнорували вимоги ПДР. 

Порушників притягнули до відповідальності, а транспортні засоби тимчасово затримали.

«Велосмуга — це частина дорожньої інфраструктури, яка має працювати за призначенням. Коли її займають автомобілі, безпечний маршрут для велосипедистів перетворюється на смугу перешкод», – зазначили фахівці.

Раніше «ВК» писав, що столичних водіїв закликають дотримуватись правил паркування – які саме штрафи загрожують порушникам.