Ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися російськими військами для коригування ударів по Україні, припинили роботу 22 червня.
Як повідомляє «Суспільне», про це заявив президент України Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами.
За його словами, інформацію про припинення роботи обладнання підтвержують головком ЗСУ Олександр Сирський та розвідка.
«Чи демонтували їх, чи ні, я, чесно кажучи, поки що не знаю. Але ми працюємо над цим і я дуже уважно слідкую і щоденні доповіді отримую. Факт, що ретранслятори на сьогодні не працюють», — заявив президент.
Читайте також: “Не лізь у очі Україні. Перші 500 цілей вже на олівці”, – Мадяр про президента Білорусі
Нагадаємо, 19 червня Зеленський дав Лукашенку тиждень, щоб демонтувати російські ретранслятори у Білорусі.
Як повідомляв «ВК», раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що російський лідер Володимир Путін може намагатися втягнути Мінськ у війну проти України. Через загрозу з Білорусі Україна посилює Чернігівсько-Київський напрямок. На Волині біля кордону з Білоруссю встановлюють антидронові сітки вздовж доріг.
Днями Лукашенко вибачався перед Зеленським за різкі висловлювання проти нього та запевняв, що Білорусь не хоче війни з Україною. Через кілька днів після заяв Лукашенка Росія звинуватила Україну в атаці на автобус із білоруськими дітьми, Генштаб назвав це провокацією. Згодом СБУ оприлюднила документ, який підтверджує непричетність України до будь-якого інциденту з тим автобусом.


