У Києві не працює фунікулер

У понеділок близько 11 у столиці був тимчасово призупинений рух фунікулера.

Про це повідомляє «Київпастранс».

Як зазначається, транспорт не працює через відсутність електропостачання.

Що саме стало причиною вимкнення світла – невідомо.

«Перепрошуємо за незручності та дякуємо за розуміння», – зазначили у транспортному підприємстві.

Тож, пасажири, які звикли користуватися фунікулером, тепер вимушені прогулятися містом у спеку.

Нагадаємо, фунікулер у Києві з’єднує історичне Верхнє місто та Поділ. Він прокладений схилом Володимирської гірки з гарним видом на Дніпро.