Правоохоронці затримали водія, який у стані сп’яніння на смерть збив чоловіка.
Як повідомили у поліції, дорожньо-транспортна пригода сталась у селі Гавронщина.
Попередньо правоохоронці встановили, що п’яний 44-річний місцевий мешканець на Peugeot їхав заднім ходом та здійснив наїзд на 43-річного жителя села Дмитрівка. Після скоєного водій втік.
Внаслідок ДТП потерпілий від отриманих травм загинув на місці.
Поліцейські встановили місцезнаходження керманича. Чоловіка затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
За фактом аварії слідчі розпочали досудове розслідування.
Нагадаємо, нещодавно під Києвом водій легковика збив дітей на самокаті: один з хлопчиків загинув.


