Жителька Київської області опинилася в центрі скандалу після того, як у соцмережах зізналась, що вигнала домашню кішку жити «під кущ» після кількох походів в туалет поза лотком.
Про це пише «Українська правда» з посиланням на зоозахисників.
За даними видання, жінка опублікувала допис у Threads, у якому заявила, що винесла кішку «жити на вулицю під кущ». Вона пояснила своє рішення тим, що за останні кілька місяців тварина тричі справила природні потреби не в лоток, а на ліжко та в кошик із білизною.

«Вважаю, що в моєму домі мають дотримуватися правил… Тож кінець нашої котячої епохи», — написала вона.
Публікація викликала хвилю обурення серед користувачів соцмереж. У коментарях авторка підтвердила, що справді позбулася тварини, зазначивши, що кішка ходила повз лоток, коли його не прибирали.
Також вона написала, що домашнього улюбленця завела її дитина, а сама вона нібито поставила умову, що тварина має «гарно поводитися».

Згодом жінка видалила свої дописи з Threads і Facebook та закрила доступ до особистого профілю.
У Animagus повідомили, що наразі місцезнаходження та стан кішки невідомі. До з’ясування обставин уже долучилися київські зооволонтери.
Тим часом поліція Київської області повідомила, що розпочала перевірку інформації щодо можливого жорстокого поводження з твариною. Правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту.
Читайте також: Пораненому військовому псу Ральфу встановили титанову щелепу
Нагадаємо, у Києві одразу у двох локаціях побачили лосів. Один із них забіг у під’їзд житлового будинку.
Нагадаємо, фермер врятував у полі поранене вовченя, прийнявши його за цуцика.


