Війна з Іраном вже обійшлася Пентагону приблизно у $40 млрд. Про це повідомляє CNN.
Найбільшу частину витрат становлять боєприпаси. За оцінками, лише на них США витратили близько $26 млрд.
Особливо дорогими для Вашингтона стали перші дні бойових дій. Лише перші 100 годин операції, зокрема через активне використання ракет Tomahawk та інших високоточних озброєнь, коштували США майже $3,7 млрд.
Читайте також: У Празі тисячі людей вийшли на протест через загрозу незалежності суспільних медіа
Тепер Пентагон просить Конгрес виділити ще $80 млрд додаткового фінансування. Частина цих коштів пов’язана саме з витратами на війну проти Ірану, а також із необхідністю поповнити запаси боєприпасів і компенсувати інші оборонні витрати.
У США дедалі частіше обговорюють фінансові наслідки кампанії, адже тривала війна швидко виснажує запаси дорогих ракет, систем ППО та інших видів озброєння.


