На час канікул для школярів діятиме 75% знижка на проїзні

Під час літніх канікул у столиці традиційно призупиняється дія безоплатного проїзду для школярів, проте учні можуть скористатися знижкою 75% на проїзні квитки для міського пасажирського транспорту. 

Про це повідомили у Департаменті інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. 

Придбати пільговий проїзний для дітей можна:

  • у застосунку Київ Цифровий;
  • у терміналах самообслуговування;
  • на сайті КП «ГІОЦ»;
  • у застосунку EasyPay.

Для учнів денної форми навчання доступні такі варіанти проїзних:

  • 325 грн – безлімітний проїзний на місяць;
  • 162,50 грн – безлімітний проїзний на другу половину місяця;
  • 72,50 грн – проїзний на 46 поїздок на місяць;
  • 97,50 грн – проїзний на 62 поїздки на місяць;
  • 143,75 грн – проїзний на 92 поїздки на місяць;
  • 192,50 грн – проїзний на 124 поїздки на місяць.

Школярі також можуть придбати разові поїздки на учнівський квиток, однак так знижка не застосовується.

Зазначимо, з 1 липня до 31 серпня також призупиняється право на безоплатний проїзд курсантів вищих військових навчальних закладів, які користуються цією пільгою протягом навчального року.

Раніше «ВК» писав, що у Києві планують підвищити тарифи на проїзд – що буде з раніше придбаними поїздками.