На лівому березі Києва – екстрені відключення світла

На лівому березі столиці у четвер за командою «Укренерго» були застосовані екстрені відключення світла.

Про це повідомили у ДТЕК.

З чим саме вони пов’язані – не зазначається.

Містян просять ощадливо використовувати електроенергію. 

«Це допоможе зберегти енергосистему», – наголосили енергетики.

Нагадаємо, раніше колишній голова правління «Укренерго» Володимир Кудрицький заявляв, що в Україні можуть повернути графіки відключень електроенергії, якщо влітку температура повітря сягатиме +35°С.